O mnie

Kilka słów o mnie.

Nazywam się Patrycja, mam 17 lat, bardzo lubię koty :D

 

Mój kot:

Witaj!

To jest startowy artykuł na tej stronie. Jeżeli jesteś właścicielem tej strony, to zaloguj się do panelu administratora Joomla i zmodyfikuj ten artykuł lub dodaj własny.

Korzystając z systemu automatycznej instalacji skryptów w serwisie prv.pl otrzymujesz kompletnie skonfigurowany skrypt Joomla. Nie musisz się martwić o ustawienia, typu konfiguracja baz danych, wybór prefiksu itp – nasz system zrobi to za Ciebie.

Domyślne ustawienia skryptu Joomla zainstalowanego w ramach systemu Prv.pl służą przede wszystkim temu, aby uniknąć “zaśmiecenia” Twojej strony przez spamerskie automaty, oraz temu, aby strona dobrze indeksowała się i pozycjonowała w wyszukiwarkach (m.in. Google). Do dyspozycji otrzymujesz także pakiet gotowych szablonów graficznych, dzięki którym za pomocą zaledwie kilku kliknięć wybierzesz docelowy wygląd swojej strony.

Podsumowując: otrzymujesz gotowe i skonfigurowane narzędzie, a z Twojej strony niezbędny jest tylko wybór szaty graficznej i zamieszczanie treści. Oczywiście, jeżeli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem możesz zmieniać ustawienia skryptu Joomla i nieco bardziej dostosowywać go do swoich potrzeb, ale nie jest to konieczne.

Miłego korzystania życzy
ekipa Prv.pl/Grupy Pino